Успішна телеведуча відома багатомільйонній аудиторії як Лілія Ребрик, проте знаменитість вирішила оприлюднити своє справжнє ім’я. Батьки назвали старшу доньку Ліліаною, а молодшу – Юліаною. Так, зірка познайомила своїх прихильників з рідною сестрою та показала, як вони виглядали в дитинстві.

Якщо чоловік та доньки досить часто позують разом з зірковою мамою та дружиною на камеру, то інших членів своєї родини Лілія Ребрик не долучає до публічного життя. Проте на особистій сторінці в інстаграмі ведуча познайомила фоловерів зі своєю молодшою сестрою. Дівчину звати Юліана. Як з’ясувалося, імена сестер співзвучні.


Справжнє ім’я Лілії Ребрик – Ліліана. Вона зізналася, що для кар’єри на телебаченні вирішила обрати скорочений варіант імені.

Я – Ліліана. Впевнена, зараз багато хто здивувався, бо знає мене як Лілію, але ні, я насправді – Ліліана, – написала Ребрик.

Так, телеведуча вирішила розповісти прихильнам більше про особисте життя. Вона зізналася, що у дитинстві батьки плутали імена доньок. У підлітковому віці це страшенно дратувало Лілію Ребрек, проте зараз вона й сама може обмовитися, кличучи своїх дітей – Поліну й Діану.