Народний депутат Надія Савченко запевниша, що не збирається звітувати перед очільником Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем щодо причетності до контрабанди, оскільки «губернатори повинні звітувати перед депутатами, а не навпаки», передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва


«Я не можу коментувати реакцію кожної хворої людини, як і кожної здорової. Народні депутати повинні піднімати ті проблеми, про які говорить український народ, тому що депутати – це народні обранці. І кожного разу, коли я здійснюю поїздки, і люди мені вказують на ті чи інші порушення в країні, до прикладу, про контрабанду, то я про це говорю. Я як народний депутат повинна це озвучувати», – заявила Савченко в ефірі 112.

Вона також запевнила, що її вже викликали до НАБУ, де вона дала пояснення своїм словами щодо контрабанди.

«Я дала свідчення, я запропонувала людям, які знають докази та прямі факти, дати свідчення, але люди бояться, тому що вони не вірять в наші слідчі органи та суди, що справу буде доведено до кінця та злочинці сядуть. А ми живемо там, де нас кожного дня можуть вбити», – стверджує нардепка.

За її словами, «звітувати перед якимись губернаторами області депутати точно не повинні, це губернатори повинні звітувати перед депутатами».

«Давайте не плутати законодавчу владу та виконавчу владу. Наступне, генерал-пенсіонер уже в принципі добуває свій термін на посаді, оскільки закінчується розпорядження президента щодо його призначення. Можливо, вже можна піти на пенсію та натомість призначити тих людей, які будуть щось робити», – підкреслила парламентар.

Крім того, вона запитала, «як відповідатиме Москаль за усі оті нісенітниці, образи та брехню, які він зараз озвучує щодо неї».

«І якщо будемо говорити та розбиратися у судах, то давайте згадаємо Москаля, радянського міліціонера, та його діяльність у Криму, Дніпропетровську, Чернівцях, на Закарпатті. В принципі, є про що поговорити. Чому такі люди, які були корінними «мєнтами» тієї системи, які училися знаходити спільну мову із кримінальним світом – це те, що говорять про Москаля люди», – підсумувала Савченко.