23 грудня відбулися місцеві вибори  в 78 об'єднаних територіальних громадах у 13 областях. До складу цих 78 ОТГ входять 345 місцевих рад: міських – 9, селищних – 19 і сільських – 317. 

І ось довгочікуванні результати, проте за дивним збігом "БПП "Солідарність" та "Батьківщина" одночасно заявили про найкращі результати на виборах до 78 

На сторінці у Facebook лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко з'явився допис про найбільшу підтримку кандидатів партії.

"Батьківщина" здобула абсолютне перше місце на виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися у неділю. Наша команда отримала найбільшу підтримку від людей. Наш результат – 35,7% від кількості депутатів, обраних від партій. У найближчого конкурента – БПП "Солідарності" – підтримка значно знизилася. Їхній результат, попри фальсифікації, адмінресурс і підкуп – лише 22,7%", – йдеться в дописі.

Майже одночасно таку ж інформацію оприлюднила прес-служба "Солідарності", більшість серед обраних голів ОТГ – це кандидати, висунуті територіальними організаціями їхньої партії або ті, яких підтримував "БПП".

"Загалом перемогу отримують 52 кандидати від партії "БПП "Солідарність". Серед наших переможців 30 кандидатів висунуті партією та самовисуванці-члени партії, 22 – самовисуванці, які йшли за підтримки партії. Результати інших політичних сил: ВО "Батьківщина" – 5 ОТГ, Аграрна партія – 2, "УКРОП" – 2, ВО "Свобода" – 1, "Самопоміч" -1, Народна партія – 1 ОТГ", – повідомили у прес-службі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Там додали, що за попередніми даними підрахунку, також 75% голосів партія отримала 370 мандатів депутатів ОТГ. Інші партії: ВО "Батьківщина" – 322, Аграрна партія – 83, Радикальна партія – 43, "УКРОП" – 68, Народний фронт – 27, депутати – самовисуванці – 191.

"БПП "Солідарність" має стабільну підтримку на всіх виборах. Загалом на виборах було обрано 782 голів ОТГ. Голови, обрані від БПП Солідарність, очолили 389 громад, або 49,7 відсотка", – пише сайт партії.

Про свої досягнення під час виборів до ОТГ також розповів "Народний фронт". За підрахунками прес-служби партії, вони до ОТГ отримали представництво у більшості областей.

Але Українців цікавить лише одне питання, хто ж переміг у цих виборах? Якщо всі представники заявляються про свою першість та неймовірні результати, адже всі першими бути не можуть, хоча тільки в Україні такий абсурд і можливий.