Королева Великобританії відмовляється лягати під ніж.

Королева Великобританії Єлизавета II має потребу в операції на правому коліні через постійний біль.

Як передає Express, Єлизаветі II потрібна термінова операція, але вона категорично відмовляється лягати під ніж хірурга через тривалу процедуру відновлення.

“Вона не хоче витрачати надто багато часу на реабілітацію після операції. У минулому році на виставці квітів у Челсі королева розмовляла з друзями і сказала, що її дуже турбує праве коліно. І все ж люди її покоління не звикли скаржитися”, – стверджує джерело.

Зазначимо, що проблеми з колінним суглобом почалися у королеви ще 16 років тому, в 2003 році, коли вона впала і пошкодила зв’язки на правій нозі. Тоді їй зробили термінову операцію в госпіталі King Edward VII Hospital. Тоді вона відновлювалася приблизно три тижні, тому й не хоче повторювати цей досвід.

Больові відчуття повернулися, але поки Єлизавета II намагається приховувати проблеми із самопочуттям.

Якщо вірити джерелу видання, близькі королеви Великобританії намагаються умовити її на операцію, але вона поки що не піддається.

Відомо, що королева Великобританії Єлизавета II відрізняється не тільки довголіттям і залізним характером, але і вражаючим почуттям гумору. Днями весь світ заговорив про нову “витівку” монархині – вона розіграла туристів з США, які її не впізнали.

Перехожі не впізнали Єлизавету II і вирішили запитати у неї, чи доводилося їй коли-небудь бачити королеву Великобританії. Монархиня не розгубилася і не стала обурюватися, а лише пожартувала:

“Мені – ні. Не зустрічала. А ось цей полісмен зустрічав”.