У Калуші Івано-Франківської області сталася масштабна пожежа на олефіновому заводі "Карпатнафтохім". Загорілося пальне. Викидів небезпечних речовин в повітря немає, повідомляє місцеве видання "Вікна".

Постраждалих від пожежі немає.

"На даний час відбувається факельне горіння пірогазу. Підрозділи УДСНС в області за допомогою лафетних стволів здійснюють охолодження сусідніх будівель. Від Управління ДСНС в області залучено 18 одиниць техніки та близько 90 чоловік особового складу. Потерпілих немає", – повідомила речниця управління ДСНС в Івано-Франківській області Світлана Бабушкіна.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також у Мережу виклали фото та відео з висоти пташиного польоту масштабної пожежі, що сталася на олефіновому заводі "Карпатнафтохім" у Калуші Івано-Франківської області.

Знімки зробив і опублікував на своїй сторінці Facebook місцевий житель Володимир Микитин.

На підприємстві загорілося пальне. На даний час відбувається факельне горіння пірогазу.Міський голова Ігор Матвійчук повідомив, що викидів небезпечних речовин в повітря немає. Загрози для Калуша пожежа не становить.

У соцмережах користувачі пишуть, що над місцем події небо червоне, було чути вибухи.

"Станом на 23:48 пожежу локалізовано. Інженерними персоналом об'єкту перекрито засувки та призупинено подачу пірогазу в установки", – повідомили у прес-службі ДСНС України.

До ліквідації пожежі залучено майже сотня рятувальників та 18 одиниць спецтехніки. Охорону громадського порядку забезпечують півсотні полісменів.

Підрозділи ДСНС здійснють заходи по охолодженню поруч розташованих об'єктів. Жертв та постраждалих немає.‡агрузка...