Журналісти показали гостей, які взяли участь у святкуванні ювілею глави Управління державної охорони Валерія Гелетея, передає Корупція.Інфо

Популярне: Оце так ризикнув!!! Парубій все-таки підписав скандальний закон, ТЕПЕР ВСЕ БУДЕ ІНАКШЕ

Святкування ювілею відвідали Голова Верховного суду Ярослав Романюк, голова Вищого господарського суду Богдан Львів. Привітати іменинника також приїхав голова Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Борис Гулько.

Всі троє служителів Феміди прибули одночасно близько 19-ї години вечора у супроводі охорони до Будинку офіційних прийомів у Києві (вулиця Грушевського, 22).

Голова Верховного суду Ярослав Романюк прибув на “Мерседесі” s500 з номером АА0001ВС. Серія номерів “ВС” зарезервована за Верховним судом України. Тобто суддя Романюк, очевидно, використав службове авто у позаробочий час для відвідування приватного банкету.

Богдан Львов та Борис Гулько є кандидатами на посади суддів до оновленого Верховного суду. Вони – фіналісти конкурсу. Від Ярослава Романюка залежатиме їхня кар’єра: Романюк є членом Вищої ради правосуддя, який оцінює Гулька та Львова та відбирає їх до складу нового Верховного суду.

У прес-службі Вищого господарського суду спочатку зазначили, що “нема теми для коментування”, але згодом погодилися надати пізніше письмову відповідь.