Українська телеведуча і дружина Віктора Медведчука назвала російського поп-короля “братом у Христі” і подарувала йому довгоочікувану ікону.

Оксана Марченко приїхала до Філіпа Кіркорова в гості і відпочила на його домашній вечірці. Захід відбувся ще в грудні, проте тільки зараз співак опублікував в Instagram відео в честь дня народження подруги.

На записі видно, як Оксана Марченко в червоному костюмі допомагала своєму другові накривати на стіл. Філіп Кіркоров тепло подякував гості, яка добре виконала роль господині вечора. За вечерею до них приєдналися діти і батько музиканта – Бедрос Філіпович.

“Моя мила Оксана @ oksana.marchenko.official, з днем ​​народження! З нашої зимової зустрічі пройшло всього лише 4 місяці, але як ми змінилися, як змінився світ”, – зазначив Філіп у своєму привітанні. – “Цю зустріч я запам’ятаю, як особливий день, адже ти стала справжньою окрасою нашого недільної сімейної вечері”.

Раніше, з’явилася інформація, що сім’я нардепа Віктора Медведчука стала вдвічі багатшою порівняно з попереднім роком. За даними розслідувачів, у його дружини Оксани Марченко з’явилися ще дві компанії, які пов’язані нафтовою промисловістю і зареєстровані в РФ.

На частку Оксани Марченко в телеканалі “1 + 1” наклали арешт через санкції РНБО. Телеведучій належать 8% акцій компанії, яка продовжить працювати, незважаючи на вжиті заходи.

Також в Житомирі депутат обласної ради від проросійської партії “ОПЗЖ” Костянтин Черпицький осоромився через прийдешній День перемоги 9 травня.

У Мережі українці активно обговорюють скандальну історію.

Черпицький з нагоди 9 Мая розвісив по Житомиру білборди з написом: “Дякуємо за перемогу. Дякуємо за життя”. Поруч із зображенням свого обличчя він розмістив фотографію з солдатами часів Другої світової війни.

Однак виявилося, що це не бійці Червоної армії, а гітлерівці. На рекламному щиті представник “ОПЗЖ” фактично подякував “за життя” військовим Рейху.

У Мережі активно обговорюють конфуз, в який потрапив Черпицький. “Оговорочка по Фрейду від любителів Путіна?” – запідозрили коментатори.

“Це победобесіє з кожним роком набуває все більш збочені форми”, – відзначають українці в Мережі.

“” Спасибі “Путіну і його дармоїдам за те, що перекрутили перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. В адекватних людей в Україні вже” алергія “на це победобесіє”, – обурюються в Мережі.

“Все, що потрібно знати, про те, як шанують” ОПЗЖшники “ветеранів. Не знають історії, і не хочуть її знати, а лише танцюють на кістках жертв війни в спробі воскресити давно покійний рейтинг. Соромно!” – зляться коментатори.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.