Президент України Володимир Зеленський провів на новій посаді уже більше місяця і до його діяльності українці ставляться неоднозначно.

Прихильники колишнього президента, Петра Порошенка, всебічно критикують Зеленського і тільки й чекають, коли ж він оступиться.

А ось виборці, Володимира Олександровича задоволені рішеннями нового президента і чекають від нього більш рішучих дій у майбутньому. 

Прості українці чекають від президента вирішення багатьох насущних питань. І звичайно одне з головних – зниження тарифів, особливо на газ.

Користувач соц мережі Фейсбук під ніком Андрій Нечай звернувся до Володимира Зеленського з потужним зверненням і пропозицією, як вирішити проблему з газом в Україні. 

Ось що він написав.

ПРЕЗИДЕНТ ВОЛОДИМИР!

Якщо Ви і Ваші радники не знаєте – в Україні розвідано запасів газу більше ТРИЛЬЙОНУ КУБІВ! При середньому видобутку 5-7% ми ПОВИННІ ДОБУВАТИ близько 60!!! мільярдів кубів газу щороку і стати енергетично незалежними вже давно! У 2018 році у УКРГАЗВИДОБУВАННІ ВКРАДЕНО 40!!!! мільярдів гривень, але видобуток не зріс ні на кубометр!

ПРОПОНУЮ:

НЕГАЙНО ПОСАДІТЬ ВСЕ КЕРІВНИЦТВО!
Найміть три бригади бурильників – а кращі в світі – то є українці – де тільки не працюють! – я готовий очолити процес, маю величезний досвід глибокого буріння – за життя пробурив сотні км. За пів-року ми за невелику зарплату доведемо видобуток газу до 60-80 мільярдів кубів!

Це буде НАЙКРАЩИМ ДАРУНКОМ УКРАЇНІ, який Ви зробите!