Під час наради під головуванням президента України Володимира Зеленського, урядовці дійшли висновку,що в країні слід приділити особливу увагу реформі державного управління та розвитку регіонів.

«Громадянин має довіряти державі – тільки тоді Україна буде успішною. А для цього ми маємо побудувати професійну й доброчесну державну службу, яка працює в інтересах громадян. Ми маємо забезпечити повну відкритість влади та ефективно використовувати ресурси», – наголосив під час зустрічі Володимир Зеленський.

Міністр Олег Немчінов зазначив,що уряд розробляє зрозуміло для громадян систему органів виконавчої влади, з метою спрощення взаємодії влади та громадян. Тому необхідно збільшити швидкість та покращити якість надання адміністративних послуг.

«Цифровізація, прозорість, залучення молоді до державного управління, просвітницька робота – усе це є невід’ємною частиною поставлених цілей», – зазначив він.

На нараді було наголошено,що Для успішного реформування державного управління необхідне поглиблення децентралізації влади.

«Влада повинна бачити проблеми на місцях, а не з вікон своїх київських кабінетів. Поглиблення децентралізації підніме благоустрій у регіонах і дасть шанс працевлаштування на місцях», – зазначив Президент.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.