В Іспанії через снігопад кілька тисяч автомобілів опинилися заблокованими на дорогах, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Тіло не можна хоронити, бо…”: адвокат сім’ї Ноздровської зробив гучну заяву

Найбільш складна ситуація склалася на трасах А-6 і АP-6, що з'єднують Мадрид з північним заходом країни. Близько 4 тисяч автомобілів виявилися заблокованими, водії провели на цій дорозі ніч. На ліквідацію наслідків снігопаду відправили близько 250 військових.

Вдень у неділю військовий підрозділ служби з надзвичайних ситуацій (UME) повідомило, що вдалося розблокувати всі автомобілі на трасі AP-6.В Іспанії завершуються різдвяні свята і багато хто змушений сідати за кермо, щоб повернуться додому. На трьох десятках доріг дозволено рух лише з ланцюгами на шинах.

Підвищений рівень загрози через снігопад введено в трьох десятках провінцій по всій країні.

Нагадаємо, східне узбережжя США продовжує страждати від наслідків «Грейсон» – «циклону-бомби», від небувалих для регіону морозів страждають близько 100 мільйонів жителів. В країні закриті такі важливі аеропорти, як «Джона Кеннеді» (Нью-Йорк) – рейси на виліт скасовуються, літаки, що летять в Нью-Йорк, перенаправляються в інші міста. Разом з тим, синоптики продовжують лякати американців подальшим похолоданням – температура продовжить знижуватися через холодного арктичного повітря, який направляється в сторону атлантичного узбережжя США.