26 березня померла депутатка Львівської міської ради від партії “Європейська солідарність” та вдова Героя АТО Олена Пасевич. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Керівник фракції “Європейська солідарність” Петро Адамик повідомив про смерть Олени Пасевич на своїй сторінці у Facebook.

“Дуже раптова і болюча втрата. Молода, любляча мама, вдова Героя АТО, волонтерка, активна захисниця інтересів учасників бойових дій, депутатка міської ради”, — написав міський голова Львова Андрій Садовий.

Висловив свої співчуття у зв’язку зі смертю Пасевич і суперник Садового на виборах мера, депутат від “ЄС” Олег Синютка.

“У це неможливо повірити, але Бог справді забирає найкращих.
Сьогодні раптово не стало Олени Пасевич, депутатки львівської міської ради від ЄС,хоча ще кілька годин тому ми розмовляли по телефону.

Вона захищала інтереси учасників АТО/ООС та членів їх сімей, автор місцевих програм у сфері соціального захисту.

Вона досконало знала свою роботу, адже пережила власне горе. Її чоловік – відважний десантник Іван Пасевич у 2014 році загинув під час оборони Луганського аеропорту.

Сьогодні не витримало серце і цієї прекрасної жінки.
В Олени двоє чудесних обдарованих дітей – молодша донечка Марійка ти син Сергій,який не поїхав навчатись закордон, хоч мав таку можливість, а був поряд з родиною.

Війна залишила ще двох дітей сиротами. Це не вкладається в голові. Немає слів, щоб описати нашу тугу. Оленко, вічна пам’ять. Дякую тобі за те, що була найкращим прикладом для нас усіх. Сьогодні наше завдання – допомогти нащадкам цієї героїчної сім’ї. Деталі щодо прощання з Оленою повідомимо згодом”, – йдеться у повідомленні політика на сторінці у Фейсбуці.

Олені Пасевич було 42 роки. У політику вона прийшла після Революції Гідності. У 2014 році її чоловік Іван Пасевич загинув під час обстрілів на Луганщині.

У 2015 році вдова Героя АТО стала депутаткою Львівської міської ради від “Самопомочі”. У травні 2020 року Олена Пасевич разом із чотирма колегами по партії вийшла із фракції “Самопоміч”. У жовтні 2020 року вона стала депутаткою ЛМР від партії “Європейська солідарність”.

Олена Пасевич займалася волонтерством та захищала права учасників АТО/ООС.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.