У Запорізькій області щодня виявляють сотні нових випадків коронавірусу, але, на жаль, не всім пацієнтам вдається впоратися з хворобою.

Ввечері, 21 січня, перестало битися серце Олега Георгійовича Нечипоренка – співробітника Чернігівського районного відділення державної виконавчої служби. У чоловіка перед цим діагностували коронавірус, повідомляє прес-служба Південно-Східного управління міністерства юстиції.

Як виявилося, в сім’ї держслужбовця це не перша втрата через коронавірус. Раніше від ускладнень, викликаних COVID-19, померли його батько, мати і сестра.

Сім’я вже витратила багато грошей на лікування і знаходиться зараз у важкому матеріальному становищі.

“Вчора ввечері перестало битися серце державного виконавця Чернігівського районного відділу державної виконавчої служби в Запорізькій області Нечипоренка Олега Георгійовича.


На жаль, він і його сім’я захворіла Covid 19 і ця страшна, ненаситна хвороба напередодні вже забрала життя його батька, матері і сестри.
Світла їм пам’ять.
У ці скорботні дні колектив Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції розділяє невимовну печаль і тугу їх близьких і рідних “, – йдеться в повідомленні прес-служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.