Президент також звернувся до уряду із запитанням щодо забезпеченості школярів засобами індивідуального захисту

Міністерство охорони здоров’я має захистити лікарів, яких керівництво медичних закладів змушує приховувати інфікування коронавірусом на роботі. Про це під час наради з урядом заявив президент України Володимир Зеленський, передає пресслужба ОП.

“Це небезпечна й неприпустима ситуація. Міністерство охорони здоров’я має невідкладно вжити заходів і захистити лікарів, яких керівництво лікарень змушує брехати та приховувати зараження коронавірусом”, – сказав Зеленський.

Президент також звернувся до уряду із запитанням щодо забезпеченості школярів засобами індивідуального захисту. Своєю чергою прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запевнив голову держави, що в обласних центрах такі заклади повністю забезпечені всім необхідним для захисту проти COVID-19 відповідно до розробленого урядом алгоритму для безпечного навчання у школах.

Нагадаємо, станом на ранок 3 вересня в Україні 128 228 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 2 710 осіб померли, а 59 676 пацієнтів одужали.