Активіст-протестувальник облив молоком міністра фінансів Молдавії Октавіана Армашу, пише "Інтерфакс-Україна". Громадський активіст Андрій Донике, відомий своїми ексцентричними методами протесту, підходить ззаду і виливає на міністра піввідра молока. Коли Армашу повернувся до нього, той виплеснув міністра в обличчя залишки молока. 

"Щоб вам було соромно. Ви навісили на мене і моїх дітей борг у мільярд євро. …Як міністр фінансів, ви повинні подати у відставку", – докоряв йому Донике під час своєї акції. При цьому, він стверджував, що міністр раніше працював на молочному комбінаті. Розгублений міністр, який був облитий молоком з голови до ніг, намагався полемізувати з активістом, що зважився хуліганський вчинок. 

"Вас ніхто не змушує платити, жодні борги не повісили. Я ніколи в житті не працював на молочному комбінаті! Вам повинно бути соромно за ваш вчинок", – сказав міністр фінансів. Він був змушений повернутися в будівлю уряду. Як повідомили "Інтерфаксу" в Національному інспектораті поліції Молдавії, проти Андрія Донике порушено кримінальну справу. Його затримали. Згідно з кримінальним кодексом Молдови, стаття передбачає штраф у розмірі від 4 до 14 тисяч леїв (від 200 до 700 доларів), а також громадські роботи до 240 годин або до трьох років тюремного ув'язнення.