Колишня очільниця Національного банку Валерія Гонтарева назвала ексгенпрокурорів Віктора Шокіна та Юрія Луценка “неефективними та корумпованими”.

Про це вона заявила під час виступу в Лондонській школі економіці, розповідає кореспондент Радіо Свободи Мар’яна Драч у своєму Twitter.

“Я працювала з генпрокурорами Шокіним і Луценко, вони неефективні і корумповані. Ми передали тонни інформації про зловживання тодішнього керівництва Приватбанку, кого притягли до відповідальності?”, – зокрема заявила з трибуни Валерія Гонтарєва.

Екскерівниця НБУ вважає, що президенту Володимиру Зеленському час “продемонструвати свою незалежність” від олігарха Ігоря Коломойського, колишнього власника “Приватбанку”.

“Коломойський залякує не лише мене, не лише реформаторів, а все населення України….Міжнародна спільнота має надіслати сильний сигнал з приводу того, хто є справжнім дияволом на українській території”, – сказала Гонтарева.

Вона додала, що поліція Лондона ще проводить розслідування щодо наїзду на неї автомобіля. Наразі правоохоронці опитують свідків та вивча.ть записи відеокамер. “Два тижні тому я ще була у інвалідному візку”, – наголосила вона.