Njemcov

В мережі з’явився відеозапис на якому видно, як невідомі особи зачищають місце вбивства російського політика Бориса Нємцова. Сталося це 28 березня вночі. Про це пишуть користувачі соцмереж, передає Корупція.Інфо

«Нічого собі. Якісь чуваки в цивільному чи гопники прийшли та зачищають народний меморіал на місці вбивства Нємцова», – пише один із користувачів соціальної мережі.

Невідомі особи забрали з місця гибелі портрети загиблого політика, квіти та свічки.

Після того, як «гопники» зачистили міст, до місця гибелі Бориса Нємцова знову прийшли небайдужі. Люди приносять із собою квіти.

«Вони розводять нас на ворожнечу. Не потрібно ворогувати. Потрібно просто нести завтра всім квіти, свічки і портрети», – пишуть в соцмережах.

Нагадаємо, що невідомі особи, які називають себе представниками «Російського визвольного руху SERB» у вівторок, 24 березня, зруйнували місце де загинув російський опозиціонер Борис Нємцов. Відомо, що це угрупування входить до складу російського «Антимайдану».

«Антимайданівці» в шарфах кольору георгіївських стрічок  поруйнували лампадки, розкидали квіти, які приносили небайдужі на місце вбивство політика.

На портрет політика нелюди прикріплювали написи «Нємцов – зрадник інтересів Росії» та інші образливі та лайливі слова на адресу загиблого.