Олена Зеленська досі ховається в тіні знаменитого чоловіка, хоча саме вона завжди підштовхувала Володимира в його кар'єрі. 

Ось що пишуть ЗМІ про 10 правил життя потенційної першої леді України. Правда це чи ні, вирішувати кожному особисто. 

1. Вона цінує в чоловіках порядність, гострий розум, інтелігентність і джентельменскі якості. Саме таким був Володимир, коли почав до неї залицятися.

2. Олена вважає, що саме нудьга часто вбиває стосунки, тому партнери інколи мають влаштовувати "романтичні канікули" для оновлення почуттів.
 
3. Вона дуже терпляча, адже чекала пропозиції від Володимира цілих 8 років.

4. Олена ставить подружню вірність на перше місце. Вона була віддана своєму обранцеві весь період їх довгих стосунків.

5. Олена дивовижно різнобічна людина. Вона з відзнакою закінчила будівельний факультет, але жодного дня не працювала за спеціальністю. Вона створює сценарії для студії  "Квартал 95" і займається вихованням двох дітей. Здається, що для цієї жінки немає нічого неможливого.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

6. Амбітна. Воліє мислити ширше і застосовувати свій талант на практиці. Вона не боїться невдач і сміливо кидається в будь-яку справу, яка їй подобається, намагаючись довести розпочате до досконалості.

7. Олена виховує двох дітей і є прекрасною, турботливою мамою.

8. Вона – приклад ідеальної жінки, м'якої по натурі, не скандальної і не авторитарної. При цьому Зеленський зізнається, що саме вона спрямовує його життя.

9. Олена Зеленська створює затишок вдома і спокій у родині. Володимир одного разу чесно зізнався, що вона – кохання всього його життя, і він любить її, як самого себе. 

10. Вона допомагає чоловікові у всіх починаннях і старається постійно його надихати. Вони не тільки займаються разом побутом, але і працюють, і відпочивають.

Як відомо, В інтерв'ю журналісту Гордону Зеленський заявив, що дружина для нього – справжній друг, який має колосальний вплив на прийняття ним рішень.

Цікаво, що хрещеною мамою дружини Зеленського є Олена Кравець, яка в "Вечірньому кварталі" грає роль лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко.