Генеральний директор московської радіостанції "Серебряный дождь" Дмитро Савицький виступив з офіційною заявою щодо хуліганської витівки одіозного протоієрея Смирнова і православних фанатиків 4 липня під час вечірки з нагоди 20-ої річниці з дня заснування радіостанції

Як московські попи з натовпом бабусь влаштували погром на концерті (ФОТО, ВІДЕО)

фото: silver.ru

 

 

 

 

Як розповів Савицький, на свято прийшло багато людей, зокрема з малими дітьми, біля будівлі офісу радіостанції розмістили сцену, де виступали музиканти, а також показували фільм про радіостанцію.

Як московські попи з озвірілим натовпом бабусь влаштували погром на концерті радіостанції (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Він відзначив:

"Незважаючи на те, що наша радіостанція виходить прямо на Петровський парк, де немає житлових будинків, ми планували все закінчити в 22 години, щоб дотримати правила поведінки в місті. Зрозуміло у нас були отримані всі погодження, завчасно повідомлені всі органи правопорядку, вжито заходів безпеки від договору на обслуговування заходів з приватним охоронним підприємством до рамок металошукачів на вході.

За рогом чергувала швидка допомога, в сусідньому бізнес-центрі ми орендували 150 паркувальних місць для машин гостей, щоб не створити пробку на Петровсько-Розумовській алеї. Загалом, до питання підготовки та організації заходу поставилися максимально уважно".Як московські попи з озвірілим натовпом бабусь влаштували погром на концерті радіостанції (ФОТО, ВІДЕО) - фото 2

Близько 15 години почали з'їжджатися гості та почався концерт.

Все йшло чудово, коли раптом, приблизно о 17:30, у дворик, змітаючи охорону, перевернувши рамки металошукачів, увірвався натовп чоловіків і жінок (всього чоловік 120), який очолювали декількома попами в рясах. Жорстко розкидаючи всіх, хто потрапляв їм на шляху, вони дісталися до сцени.

"За ті 40 метрів, що вони пройшли, від їхніх рук постраждали кілька людей – охоронець, наш водій, на якого впали рамки металошукачів, ведучий заходу Михайло Козирєв, наші колеги, які допомагали за сценою. Не шкодували нікого – грубо розпихали, відштовхували, не звертали увагу ні на спроби хоча б дізнатися в чому справа, ні на спроби вступити в діалог. Опинившись на сцені серед музикантів, попи почали висмикувати шнури з апаратури, відштовхувати музикантів. Все відбувається нагадувало рейдерське захоплення", – йдеться у заяві.

Як московські попи з озвірілим натовпом бабусь влаштували погром на концерті радіостанції (ФОТО, ВІДЕО) - фото 3

Через 20 хвилин топтання по сцені та виклику наряду міліції попи з "групою підтримки" покинули захід. За словами дебаширів, "гучна музика заважала їм молитися".

Як московські попи з озвірілим натовпом бабусь влаштували погром на концерті радіостанції (ФОТО, ВІДЕО) - фото 4

А головний "заводіла" ​​протоієрей Смирнов і зовсім заявив, що радіостанція мала узгоджувати з церквою проведення вечірки, заявляючи, що це "їхня територія". А хтось із натовпу заявив, що люди на концерті святкують "бісове свято" день незалежності США.

У зв'язку з інцидентом керівництво радіостанції подало заяву до прокуратури