Так незвично дівчина відзначила свій 22-й день народження Відома українська волонтерка Яна Зінкевич, яка координує роботу медбатальону "Госпітальєри", за надзвичайно складним маршрутом підкорила Карпатську вершину Чорну Гору на інвалідному візку, передає Корупція.Інфо

Популярне: ХОРОША НОВИНА! У Нацбанку повідомили як за спрощеною процедурою вивести кошти за кордон. ВИ повинні це знати!

Про це вона повідомила у Facebook, відзначивши, що подія сталася у день її 22-річчя.

"Я – мабуть перша людина на інвалідному візку, яка змогла піднятися до обсерваторії і відчути велич Чорногори. Гори сили, де за древніми переказами народний улюбленець Олекса Довбуш поборов темну силу. Колись, легендарний опришок побачив на камені чорта. Знав він, що Господь подарує велику силу тому, хто вб’є Темного Князя. На вершині гори Довбуш поцілив та вбив "діття". Чорна кров розлилася по всій горі, а Олекса забрав його пояс і став "заговореним від куль", – розказала Зінкевич історію цього містичного місця.

Дівчина відзначила, що "Госпітальєри" прибули до Карпат, щоб стати "на 2028 метрів сильнішими".

"Найбільшим подарунком були декілька хлопців у військовому камуфляжі, з синьо-жовтим прапором, які підійшли потиснути мені руку і, не встидаючись власних сліз, згадували, як перетнулися зі мною на фронті. Їх нехитрі подарунки і щирі слова вдячності за врятовані життя – напевно і є найвища нагорода, найкращий дар за 4 роки війни з Росією. Війни зі Злом. Війни за дві з половиною тисячі врятованих українців, за дві з половиню тисячі людських світів – саме стільки врятували Госпітальєри українських воїнів", – пише вона.

Волонтерка подякувала усім за привітання з іменинами та підтримку