Карел Готт випустив понад 200 альбомів.

Помер знаменитий артист, якого називають “королем чеської поп-музики” і “чеським соловейком”, Карел Готт. Артистові було 80 років. Він помер у колі сім’ї в ніч на 1 жовтня.

Карел Готт по праву вважається найвідомішим чеським артистом – крім чеської він співав німецькою, словацькою, російською та іншими мовами.

За свою 40-річну кар’єру він випустив 200 альбомів, які розійшлися по світу багатомільйонним тиражем. Його кар’єру на естраді називають безпрецедентною – багато десятиліть він домінував на музичній сцені Чехії, залишаючись виконавцем номер один.

Зовсім недавно стало відомо, що музикант був госпіталізований в одну з клінік Праги – кілька років Готт боровся з важким онкологічним захворюванням.

Перший альбом артиста, віпущений у 60-х роках тут же став “золотим”. У 1968 році виконавець взяв участь у “Євробаченні”, на якому представляв Австрію.

Крім музичної діяльності, артист встиг знятися в близько 30-ти фільмах.

Однією з найвідоміших робіт Карела Готта є саундтрек до культового чеського фільму, широко відомого і в нашій країні – “Три горішка для Попелюшки”.

“Золота ера” Карела Готта припала на 1970-1980-ті роки, коли він по праву займав перше місце в поп-музиці своєї країни, регулярно отримував перші місця на національних музичних конкурсах і випускав один за іншим “золоті” і “платинові” диски.

Найвідомішим хітом Карела Готта є запальна пісня Lady Karneval 1977 року.