Слава українця не дає спокою

Володар поясів WBA, WBO і WBC Franchise в легкій вазі Василь Ломаченко був розкритикований потенційним суперником Джервонтою Девісом.

Колишній чемпіон світу у другій напівлегкій вазі заявив, що українського боксера прославляють незаслужено, оскільки, на його думку, той нічого особливого не досяг.

При цьому непереможний американець, який є претендентом на титул WBA в легкій вазі, все ж сподівається, що йому вдасться отримати поєдинок проти Василя Ломаченка.

«Ломаченко – потенційний суперник? Можливо. Його час добігає кінця, а мій – ні. Я вірю в те, що наш бій відбудеться, але в потрібний час. Я поважаю його досягнення, але не поважаю, що його звеличують. Він нічого не досяг у цьому світі. У нього чотирнадцять боїв, а він вже франчайзинговий чемпіон», – заявив Девіс.

Раніше промоутер Боб Арум, який представляє інтереси чемпіона світу в легкій вазі за версіями WBC, WBA і WBO Василя Ломаченка, поділився несподіваними планами свого підопічного.

Як заявив представник українського боксера, його клієнт може більше не вийти в ринг цього року, якщо не отримає гідної пропозиції.