Екс-глава Офісу президента Андрій Богдан вважає, що президент Володимир Зеленський, незважаючи на те, що йому подобається керувати державою, зараз думає не про другий термін, а про те, як досидіти перший.

Про це Богдан заявив в інтерв’ю “Українській правді”.

“Я не знаю, чия це ідея. Але який другий термін? Ти тільки злітаєш. Ти ще нічого не зробив. У тебе ще нічого не виходить. Який другий термін? Я не думаю, що зараз він думає про другий термін. Я думаю, що він вже думає, як досидіти перший. Кількість відкладених проблем: Конституційний суд – це відкладена проблема. Він її не вирішив, чи він сказав: “так потім!”. Ось бах, на – їж! Верховна Рада – це відкладена проблема. Він її не вирішив. Бах! “, – розповів екс-глава ОП.

Також серед відкладених проблем, які треба вирішувати, за словами Богдана, – коронавірус, війна, зіткнення, поранені й убиті на Донбасі, “проблема на проблемі” у всіх міністерствах, у внутрішній управлінської вертикалі, в правоохоронній системі “величезна проблема”.

На питання, що чекає Зеленського – майбутнє Ющенка або Януковича, Богдан відповів, що йому “страшно”, тому Зеленський “непогана людина, просто йому в якийсь момент стало подобатися бути президентом”.

На думку екс-глави ОПУ, “ми скочуємося гірше часів Ющенка”, тому що “скоро ПДВ будуть повертати за” подяку “, до того ж” починається глобальна деградація правоохоронних органів, знову такий стан, коли вони не бояться, вони не просять, а вимагають “.