Запоріжжя стало майданчиком для проведення 3-ї фази Міжрегіональної конференції з питань впровадження реформ децентралізації в Україні. Спільний проект втілюється в життя та фінансується Європейським Союзом спільно з Програмою розвитку ООН, передає Корупція.Інфо

Популярное: Вас найдут!!! Новые правила призыва вас шокируют. В это трудно поверить

Перша фаза проекту була розпочата ще в 2008 році, друга – у 2011. По завершенню обох, в регіонах значно покращилися медичні послуги, світнє середовище і безпека населення. Без складнощів також не обійшлося, адже громади розбудовувались з самого початку, так би мовити «з нуля».

В рамках проекту реформа децентралізації  в Запорізькій області стрімко набирає обертів. станом на 2017 рік об’єднано 4 громади які на даний момент очікують виборів, та в 16 громадах ініційовано процедуру об’єднання громад.

Цифри більш ніж реальні і фінансова самодостатність області відчутно перевищує минулі роки. Про це свідчать значні покращення як в сфері культури, так і в сфері облаштування соціального життя. Та представники влади впевнені – чим далі – тим значнішими будуть результати.