Апеляційний суд скасував рішення житомирського суду про перерахунок голосів у 64 окрузі, де до Верховної Ради балотувався Сергій Пашинський.

Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук на брифінгу..

“Нашим сильним головним болем були питання, пов’язані з 64 окружною виборчою комісією, де рішенням Житомирського окружного адміністративного суду було зобов’язано зробити перерахунок на всіх 299 дільничних виборчих комісіях”, – заявила вона.

За словами голови ЦВК, це рішення мало б дуже серйозний вплив на час і порядок підбиття підсумків парламентських виборів, тому що стосувалося як одномандатного виборчого округу, так і загальнодержавного виборчого округу.“Вчора Сьомий апеляційний адміністративний суд скасував означене рішення Житомирського окружного адміністративного суду. Дуже ретельно була розглянута справа – всі документи, всі докази…”, – повідомила Сліпачук.

За її словами, апеляційний суд врахував, що позивач використав усі можливості судового розгляду для захисту власних інтересів, мав усі можливості брати участь у виборах на рівних умовах і не довів наявності порушення його прав, а “той факт, що позивач не досяг успіху не є свідченням такого порушення”.

Також, на думку суду, ситуація на окрузі не порушує право на вільне вираження думки народу у виборі до законодавчого органу.