У провадженні поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи), ч. 1 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку) ч. 3 ст. 153 КК України ( задоволення статевої пристрасті неприродним способом із погрозою застосування фізичного насильства, вчинене щодо малолітньої), передає Корупція.Інфо

Популярне: “За які такі заслуги?”: Порошенко нагородив Яценюка почесним орденом. Ви будете обурені, дізнавшись, яким саме!

Досудовим розслідуванням встановлено, що в грудні 2016 житель Золотоніського району, знаходячись в квартирі м. Черкаси, яку тимчасово винаймала його колишня дружина, умисно, маючи на меті вчинення розпусних дій, щодо малолітньої, достовірно знаючи, що остання не досягла 14-річного віку, тобто являлась малолітньою,  почав висловлювати в бік колишньої дружини погрози застосування фізичного насильства та розправи відносно неї та її дітей, у разі відмови у задоволенні його статевої пристрасті, які остання сприймала як реальну загрозу життю та здоров’ю, вступив з колишньою дружино в статевий акт на очах малолітньої.

Чоловіку 17.06.2017 повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває, зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років.