Водій маршрутки, який висадив юну дівчину в мороз посеред лісу, де вона замерзла на смерть, загримів в кардіологію. Про це повідомляє politeka.

Ірина Дворецька, яка щоб дістатися додому сіла в маршрутку, але пізніше з'ясувалося, що грошей на дорогу у неї не було.

22-річна студентка була змушена морозної лютневої ночі покинути маршрутку і по лісі пробиратися додому. У лісі Ірина провалилася в боброву яму, де й зустріла свою смерть, окоченівши від холоду.

Водій, який очевидно тепер відчуває докори сумління за даний вчинок, з серцевим нападом був госпіталізований в кардіологічне відділення обласної клініки Житомира.

Надія Кіпчук, тітка загиблої Ірини, поділилася з журналістом новими відомостями.

«Ми дуже по ній сумуємо. До сих пір не можемо повірити, що Іра вже не з нами. Нас ніхто не оповіщає і ні про що не говорить. Ми не знаємо, як триває слідство, – розповідає тремтячим голосом Надія.

За її словами після виходу в телеефір передачі «Говорити Україна» водій маршрутки Олег Желінський, в якій їхала Іра, потрапив до лікарні з серцевим нападом. Крім того з'ясувалося, що в ту ж лікарню госпіталізована мати Ірини, у якій розвинувся ексудативний плеврит. Очевидно, що рідину відкачувати будуть в тій же кардіології.
 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


Водія звинуватила в телепередачі друга тітка Ірини, заявивши, що він винен у смерті її племінниці.

Однак Олег Желінський разом з кондуктором Валентиною відстоювали свою точку зору. Дівчина весь час з кимось листувалася по телефону, а на зупинці «Перга» встала і вийшла з салону. Ніхто її не виганяв.

Пасажири, які стали свідками трагічного інциденту розділилися в думках. Одні говорили, що нічого не відбувалося, а другі чули, як Желінський і кондуктор сказали дівчині: «Плати за проїзд або виходь».

Поліція коментарів поки також не дає, мовляв, триває слідство говорити про щось рано.