Політик відзначився черговою скандальною заявою

 У вівторок, 9 квітня, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук зробив гучну заяву щодо автономії Донбасу – за його словами, т. зв. “ДНР”, “ЛНР” готові повернутися до складу України, але на правах автономії, чим розлютив мережу.

“Я впевнений, що якщо ми реалізуємо можливості миру на Донбасі і припинимо бойові дії, в тому числі і нашим планом-концепцією, на який вже дали попередню згоду Донецьк, Луганськ і Москва… Передбачено вільну економічну зону на цих неконтрольованих сьогодні територіях і питання, пов’язані з фінансовою, економічною та бізнес-діяльністю на цих територіях, і при цьому, якщо це буде поєднуватися, а я впевнений, що це буде, з міжнародною європейською допомогою, за допомогою тієї ж РФ, про що неодноразово публічно стверджувалося, то, безумовно, ми зможемо через кілька років вийти з ситуації кризи на цих територіях”, – сказав Медведчук.

За його словами, головним завданням повинно стати відновлення інфраструктури.

У мережі бурхливо відреагували на слова Медведчука, нагадавши, що умови повинна ставити Україна, а не Росія через своїх “маріонеток” на Донбасі, а також те, що найпростішим способом припинити війну на Донбасі могло б стати виведення Росією своїх військ.

Окрім того, нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко зустрівся з українським політиком, головою політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктором Медведчуком.

Лукашенко відзначив, що був радий зустрітися з Віктором Медведчуком, особливо після гарячих політичних подій в Україні.

“Цікава ваша оцінка, що чекати в перспективі від України. Для мене дуже важливо, може, навіть не менше, ніж для вас, тому дуже цікаві ваші міркування на цей рахунок і інші питання”, – сказав Олександр Лукашенко.

Віктор Медведчук, в свою чергу зазначив, що перед зустріччю з білоруським лідером жартома говорив про те, що на відміну від інших громадян України, він має унікальний шанс точно дізнатися вже зараз, хто переможе на президентських виборах 21 квітня, коли відбудеться другий тур.

“Я вам хочу сказати, що 1 березня у нас жоден експерт, жоден соціолог, ні один політик не міг сказати точно, хто вийде у другий тур”, – зазначив Медведчук, натякаючи на те, що під час “Великої розмови з президентом”, який відбувся у перший день весни, Лукашенко передбачив, що у другий тур повинні вийти Петро Порошенко та Володимир Зеленський.