Сьогодні набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 № 141 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137 і від 31 травня 2012 року № 512» про введення обов’язкової фотофіксації проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу, передає Корупція.Інфо

 

 Популярне: Подарунок від Порошенка Яценюку на день народження. Ніколи не здогадаєтесь, ЯКИЙ САМЕ!

Також збільшується обсяг інформації про результати проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу, яку суб’єкти здійснення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів передають у Єдиний державний реєстр МВС.

Так, необхідно буде передати:

показник одометра;
вантажопідйомність (для транспортних засобів категорії N, O), тонн;
чи експлуатується автомобіль як таксі (так / ні);
чи використовується транспортний засіб (категорії N, O) для перевезення небезпечних вантажів (так / ні);
дані з гальмівного стенду про перевірку характеристик гальмових систем транспортного засобу.

Також необхідно надавати три фотографії:

при зовнішньому огляді транспортного засобу;
при перевірці фар;
під час перевірки гальмівної системи методом стендових випробувань з фіксацією загального вигляду транспортного засобу і номерного знака.

При цьому на фотографіях обов’язково необхідно вказувати дату фотофіксації, яка повинна відповідати часу та даті видачі протоколу перевірки технічного стану. Для належної передачі результатів фотофіксації процесу перевірки технічного стану розмір кожної з фотографій не повинен перевищувати 300 кб, роздільна здатність має дорівнювати 640х480 dpi, розширення jpeg.