e06d061a77a7bde916b8a91163029d411428565058

Російський новітній танк Т-14 «Армата» вже двічі зривав репетиції у ході підготовки до «параду перемоги», який повинен пройти в Москві на Красній площі 9 травня 2015 року: він просто і банально раптово глохнув в найневідповідніший момент.Про таку новину повідомляє КОрупція.інфо з посиланням на «Преса України».Все військове керівництво збройних сил Російської Федерації, яке відповідає за технічну сторону параду 9 травня, перебуває, як повідомляється, в паніці, так що ніхто не може виключити ймовірність ганебної зупинки танка «Армата» з-за поломки просто під час його проїзду вже на Червоній площі.
 

«Був зрив двох репетицій. Це те, що проходило з доповіддю. У протоколі зафіксовано два відмови системи керування агрегатами трансмісії, проблеми з датчиками положення, але некритичні. До трансмісії відноситься все, що знаходиться між двигуном і провідними валами», – повідомляють неназвані джерела з військового керівництва РФ. 

Військові чиновники оперативно навіть знайшли винних у цьому: ними виявилися солдати строкової служби, які «погано підготовлені до нової техніки»Зазначимо, що на черговому путінському бенефісі – «параді перемоги» 9 травня 2015 року – має проїхати по Красній площі 12 новітніх російських танків «Армата», які й повинні стати головною «фішкою» всього цього пропагандистського заходу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Україна не братиме участі в урочистостях на 9 травня у Москві – МЗС

У Росії до 9 травня напекли тортів з танками і похоронками (ФОТО)

Путін хоче продемонструвати силу і до 9 травня нанести потужний удар по Україні – Парубій

Іжевські студенти показали психоделічну виставу з нагоди 9 травня (ФОТО, ВІДЕО)

Симоненко 1 травня проведе в Києві марш, куди запросить комуністів з усього світу