На Сході ворог перейшов на ще одну ділянку фронту, де намагається перерізати надважливу залізничну гілку.

Про це сказав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Він зауважив, що ворог хоче врізатися в залізничну гілку між Маріуполем й Волновахою. До того ж, росіяни хочуть відкрити ще одну ділянку фронту – Вугледар. Ворогу дуже потрібно посунути Збройні Сили України якомога далі від міста.

Насамперед Вугледар – це залізничний вузол, але для того, щоб він працював, росіянам треба дуже далеко посунути підрозділи Сил оборони. Але саме Вугледар й посилення на цьому напрямку не дає ворогу можливості врізатися в гілку між Маріуполем й Волновахою.

«Для них це критична історія. Тому цілком можливо, що найближчим часом, якщо росіяни накопичать достатньо резервів й матимуть успіх у районі Мар’їнки, то можливо окупанти розпакують Вугледар. Проте зараз біля Мар’їнки ЗСУ ефективно знищують росіян. Сподіваюся, що так і буде, адже ще одна точка напруження біля Вугледару нашим бійцям точно не потрібна», – додав радник міського голови Маріуполя.

Як зауважив Андрющенко, росіяни пріоритетно перекидають військову техніку та резерви у Волноваху й район, але в районі від Маріуполя до Бердянська більш-менш спокійно, передислокації ворожих підрозділів не зафіксовано.

«Там достатньо людей. Важко спрогнозувати, куди вони підуть. Ці підрозділи можуть кинути для посилення в Мар’їнці», – наголосив Андрющенко.