Так звані ініціативи директора Кремля Володимира Путіна про «перемовини» є маніпуляцією. Росії потрібен не реальний діалог, а «капітуляція» України. Для досягнення миру Москва повинна програти війну.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

В ефірі одного з українських медіа чиновник прокоментував нові спекуляції кремлівського керівника Путіна з нібито закликом до «перемовин».

«Я не знаю чому у нас все ще продовжують називати будь-які пропозиції Путіна переговорами. Ні, це ніколи не було переговорами і ніколи він не буде пропонувати Україні переговори. Він або програє війну — це найбільш оптимальний варіант виходу з цієї ситуації для світу, а не тільки для України», — сказав Подоляк.

Також він додав, що Путіну потрібно тимчасово призупинити війну, щоб підготуватися до нового етапу бойових дій і знову напасти. Путіну здається, що зовнішні позиції України слабшають через ситуацію на Близькому Сході, тому він знову запустив свою риторику.

«Я тут не бачу слів про переговори. Він використовує ось ці слова про переговори в момент, коли йдуть якісь загострення десь. У цьому випадку це Близький Схід. Йому здається, що Україна слабшає з точки зору зовнішніх політичних позицій. Він вважає, що тут можна піддати і, напевно, хтось із російської лобістської мережі підтримає його висловлювання і відповідно будуть більше тиснути на Україну для визнання тимчасово окупованих територій російськими. А ви прекрасно розумієте, що залишити Росію в частині України – це буде наступна фаза війни – фаза накопичення ресурсів і внутрішнього розшарування України, внутрішні терористичні атаки тощо», — підкреслив Михайло Подоляк.

Варто додати, що глава РФ Володимир Путін заклянчив в України «перемовини» і вибухнув абсурдною «погрозою» 15 вересня на зустрічі з керівником Білорусі Олександром Лукашенком.