яшин

У доповіді, яка була написана по матеріалам Нємцова «Путін. Війна» навели докази не лише причетності кадрових військових РФ до конфлікту на території України, а й спростували міф про «добровольців РФ».

Відповідну інформацію надав опозиціонер, співавтор доповіді Ілля Яшин, новину повідомляє Корупція.інфо.

«У нашій доповіді приділяється велика увага не тільки російським військовослужбовцям, а й найманцям на Донбасі. Нам вдалося довести, знайти свідчення в підтвердження того факту, що ці самі найманці не є добровольцями і ополченцями, як переконує нас російська пропаганда», – розповів Яшин.

Він зазначив, що у матеріалах розповідається не про звичайних добровольців,  а про добре профінансованих бойовиків.

«Тисячі озброєних людей з російськими паспортами були спрямовані на територію сходу України. Ми знайшли численні підтвердження того, що їх вербування, тренування, озброєння і фінансування відбувається за активної підтримки російської влади», – продовжив Яшин.

Крім цього усього опозиціонер зазначив, що автори доповіді змогли зібрати чисельні докази причетності цілих підрозділів, які підпорядковувались лідеру Чечні.

«Мова йде про збройні формування, в яких воюють бойовики, підпорядковані Рамзану Кадирову. Вони сформували цілий ряд батальйонів на сході України», – підсумував Яшин.