За її словами, слід перевірити Максима Сапатинського і його оточення на можливу причетність до вбивства, передає Корупція.Інфо.

Колишнього чоловіка сестри загиблої під Києвом Ірини Ноздровської Максима Сапатинського та його оточення також варто перевірити на можливу причетність до вбивства юристки.

Про це заявила донька загиблої Анастасія в ефірі одног із телеканалів.

"Версія про Сапатинського мені теж здається підозрілою. Його інтереси в суді представляла Наталія Солоп. Мама розповідала, що спілкувалася з братом її чоловіка. Він повідомив, що Солоп викинула його брата з 8-го поверху, щоб отримати квартиру. Ця людина просто неадекватна. Вона також погрожувала мамі, у неї теж є такі друзі, що могли піти на це", – розповіла дівчина.

Популярне: Гарно жити не заборониш: Стало відомо який подарунок на Новий рік подарував Луценкам старший син

Ці підозри вона підкріпила конкретною кричущою історією довкола племінника, за якого "воювала" в судах Ірина.

"Був випадок, коли вона й друзі Сапатинських вдерлися до нас в будинок, коли у нас був Матвій. Він був на лікуванні, все було законно. Батько десять днів мовчання, не дзвонив, не писав, не цікавився дитиною, а потім увірвалися в будинок і при -10 градусах морозу забрали дитину в одній маєчці", – розповіла вона.

Наразі проти Сапатинського відкрито кримінальне провадження за невиконання рішення суду, яким його родичі загиблої дружини (сестри Ірини Ноздровської – Ред.) мали право бачитися з хлопчиком.

"11 січня має бути засідання суду, й мені здається, що вони теж можуть бути до цього причетні", – додала вона.