Раніше західні ЗМІ розповідали, що Кремль таємно обговорює можливість будівництва підводного тунелю від Росії до Криму з Китаєм. Зазначається, що росіяни дуже схвильовані стосовно майбутньої долі Кримського мосту.

Будівництво тунелю з Росії до Криму – це абсолютно нераціональне рішення, адже міст все одно буде знищений та піде під воду, наші його доб’ють зовсім скоро.  Таку думку українському каналу озвучив військовий експерт Владислав Селезньов.

Владислав Селезньов зазначив, що будівництво тунелю від Тамані Краснодарського краю до Криму активно обговорювали у 2010 – 2013 роках між урядами Росії та України. Однак фахівці довели, що це нераціональне рішення. Ґрунти, які розташовані у цій ділянці Чорного моря, абсолютно нестабільні.

Росіяни знову повертаються до цієї практики. Бо вони не впевнені, що Керченський міст встоїть, як тільки Україна отримає технічну можливість зруйнувати його пусками ракет типу ATACMS чи, можливо, Storm Shadow, Taurus, – сказав він.

Також слід зазначити, що цей проєкт є дуже витратним, і його реалізація малоймовірна. Навіть у випадку будівництва такого тунелю російськими представниками, його можливе утримання може стати проблемою через активні природні процеси в Керченській протоці.

Окрім ракет типу ATACMS, Storm Shadow, Taurus Україні потрібні зокрема винищувачі F-16, важкі бомби, РЕБ тощо. Про це розповів військовий експерт Петро Черник.

«Якщо оце все застосовувати постійно, регулярно, невтомно хоча б місяць, то не проблема зламати перебіг війни», – констатував Черник.

ЗСУ ефективно застосовують касетні боєприпаси на полі бою, акцентує Черник, дотримуючись принципів. Однак потрібні ще й касетні бомби. Йдеться про CBU-100, яка має 247 бойових компонентів у комплектації Mk 118.