У неділю поліцейські затримали ймовірного організатора вбивства добровольця Аміни Окуєвої. Частину членів злочинної групи затримали у вересні.

Про це повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко.

За словами Клименка, члени злочинної групи обґрунтовано підозрюються у серії тяжких злочинів, зокрема вбивств.

Частину з них викрили раніше, а у неділю оперативники Нацполіції спільно з колегами поліції Київщини, із залученням спецпризначенців КОРД під процесуальним керівництвом обласної прокуратури затримали організатора вбивства Окуєвої.

Клименко заявив: “До складу групи загалом входило сім осіб, частину із них за підозрою в двох вбивствах затримали у вересні 2019 року. А сьогодні оперативники затримали організатора вбивства Аміни Окуєвої та замаху на вбивство її чоловіка Адама. Затриманий чоловік теж є членом вказаної злочинної групи”.

Глава Нацполіції відзначив, що ДНК затриманого співпало із ДНК на залишеній на місці вбивства Окуєвої зброї.На цей час проводяться слідчі дії, а також перевіряється причетність затриманих до вчинення інших злочинів.

У неділю прокуратура Київської області повідомила: “Завдяки злагодженій роботі поліції Київської області та прокуратури області сьогодні затримано виконавців зухвалого вбивства Аміни Окуєвої та замаху на вбивство Адама Осмаєва”.

Глава МВС Арсен Аваков також заявив, що “сьогодні Нацполіція затримала групу кілерів, обґрунтовано підозрюваних у ряді убивств, і в тому числі – в убивстві Аміни”.

Водночас точну кількість затриманих ані прокуратура, ані Аваков не називали.