Президент України Володимир Зеленський в суботу, 26 жовтня прибув на передову на Донбас, де поспілкувався з воїнами-добровольцями, які виступають проти відводу ЗСУ від лінії фронту.

Про це йдеться в повідомленні спільноти “Ні капітуляції” в Facebook.

“Зеленський приїхав до добровольців в Золоте. Серйозна розмова про відвід і фронт”, – йдеться в повідомленні.

Також в мережі показали кадри початку зустрічі, на якому українські військові розмовляють з главою держави. Судячи з опублікованих кадрів, тут панує дружня атмосфера.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 25 жовтня, в Черкасах у приміщенні обласної ради відбулася сутичка між правоохоронцями та учасниками акції “Ні капітуляції”.

Мітингувальники вимагали, щоб голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко вийшов до них і не дочекавшись його, вирішили самі пройти до сесійної зали. Охорона будівлі повідомила, що з прапорами їх не пустить, оскільки їх можна використовувати як зброю. На вході виникла штовханина, а потім і бійка.

Через кілька хвилин до учасників акції вийшов голова ОДА. Мітингувальники запитали у нього, чому людей з державними прапорами не пустили на сесію і передали звернення до президента Зеленського, в якому заявили, що не допустять капітуляції України.