Російський телеканал ТНТ у середу, 11 грудня, розпочне показ серіалу “Слуга Народу” із Володимиром Зеленським у головній ролі.

Анонс серіалу на ТНТ позначили рубрикою “Серіал vs реальне життя”.

Таким чином прем’єра серіалу на загальнонаціональному російському телеканалі відбудеться після нормандського саміту у Парижі.

Першу серію покажуть о 20:00 за Київським часом.

Проморолик серіалу починається зі сцени, у якій Володимир Зеленський у ролі вчителя Василя Голобородька сидить на унітазі та читає журнал Time.

Показово, що пан Зеленський якраз потрапив на обкладинку останнього номеру цього журналу.

Серіал “Слуга народу” став одним з найуспішніших передвиборчих кроків Володимира Зеленського. Значна частина українців вбачала у Зеленському його персонажа Голобородька, який був простим вчителем, а став президентом.

Третій сезон серіалу якраз вийшов на екрани каналу “1+1” у розпал виборчої кампанії в Україні.

“Слуга народу” з Володимиром Зеленським – оригінальна сатира на сучасну політику і відносини народу та влади в Україні”, – повідомила пресслужба ТНТ.

У серіалі студії “95-й квартал” пан Зеленський зіграв шкільного вчителя Василя Голобородька, який потім став президентом.

“Слуга” був надзвичайно популярним в Україні. Права на нього також купували канали з Естонії, Казахстану та Netflix. Його також починали показувати у Білорусі.

Серіал складається з трьох сезонів. Перший показали на каналі “1+1” в 2015 році. Другий – у 2017 році, а третій – перед виборами 2019 року.

У травні 2019 року російська компанія “Яндекс”, яка заблокована в Україні, повідомила, що купила права на показ у Росії. “Слугу” можна дивитись на ресурсі “Кінопошук” за передплатою.