Головні новини України
Подобається

Одеса в диму: На одному з пляжів спалахнув ресторан

14/04/2018     Автор: Яна Романська
Одеса в диму: На одному з пляжів спалахнув ресторан

В Одесі на пляжі в районі 13-ї станції Великого Фонтану загорівся ресторан "Пісок". За даними патрульної поліції, займання сталося близько 11:00 п'ятниці, 13 квітня, передає Корупція.Інфо.

До місця пожежі прибули рятувальники, які не відразу змогли дістатися палаючого приміщення. Тим часом, до боротьби з вогнем підключились і співробітники ресторану, які за допомогою насоса качали воду з моря.

За словами журналістів, пожежа почалася в ресторані і незабаром перекинулась на рятувальну станцію, яка примикає до нього, а рятувальники змогли приступити до боротьби з вогнем тільки через годину після повідомлення про загорання.

У свою чергу, учасник гасіння пожежі, військовослужбовець Нацгвардії на ім'я Олександр повідомив, що він з товаришами по службі проходив навчання неподалік, коли помітив пожежу. Гвардійці допомогли покинути бар молодій людині, яка там перебувала, і винесли з ресторану близько десятка газових балонів.

При цьому мотопомпа, яку надали для гасіння співробітники ресторану, так і не завелась. О 12:30 стало відомо, що вогонь вдалось локалізувати.

Тим часом, як заявив власник закладу Михайло Іванов, ресторан було підпалено: перед загорянням було три хлопки і звук розбитого скла.

"Ніяких робіт не велося, електрика була відключена", – запевнив він, додавши, що на початку виникнення пожежі всередині перебували троє його синів, а ресторанна помпа змогла пропрацювати близько 30 хвилин.

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

Також стало відомо, що рятувальники приїхали через 16 хвилин після загоряння і локалізували полум'я вже через 46 хвилин. На той час пожежа поширилася на 500 квадратних метрів. В гасінні було задіяно 10 одиниць техніки, а боротьбі з вогнем заважала щільна забудова узбережжя.