191403

Окружний адміністративний суд Одеської області відмовив кандидату в мери Одеси Олександру Боровику в задоволенні позову щодо перерахунку голосів за результатами місцевих виборів, повідомляється на сторінці Одеського КВУ в Facebook., передає Корупція.Інфо.

"Суд відхилив всі претензії Боровика до Малиновської ТВК", – сказано в повідомленні.

Зокрема, Одеський окружний адміністративний суд розглянув і визнав необґрунтованими чотири позовні вимоги, висунуті юристами виборчого штабу Олександра Боровика до Малиновської районної виборчої комісії. Мова йшла про перерахунок бюлетенів на деяких виборчих дільницях, визнання недійсними протоколів на виборах міського голови в Малиновському районі і в цілому по місту, а також визнання незаконною постанови міської виборчої комісії про визнання міським головою Геннадія Труханова.

Одеський окружний адміністративний суд 30 жовтня закінчив розгляд позову кандидата в мери Одеси Олександра Боровика до Суворовської районної територіальної виборчої комісії. Суд відхилив позов кандидата, який вимагав, зокрема, перерахунку голосів на 28 виборчих дільницях у Суворовському районі та скасувати постанову райвиборчкому щодо встановлення результатів виборів.