im578x383-!

Обвинувачений у фарбуванні зірки на московській висотці руфер Володимир Подрєзов під час засідання суду частково визнав провину

Про це пише "Газета.Ry", передає Корупція.Інфо.

За словами Подрезова, він дійсно провів руфера Мустанга на дах висотки на Котельничеській набережній, але він не знав про намір екстремала повісити прапор України.

"Вважаю, що вчинив адміністративне порушення", – сказав Подрєзов.Між тим, наголошується, що інші обвинувачені Олександр Льохів, Олексій Шірокожухов, Євген Коротов і Анна Лепешкіна зізналися, що стрибнули з парашутом, але відкинули звинувачення в участі в акції Мустанга.

Раніше повідомлялося, що парашутисти, обвинувачені у справі про розфарбовування зірки на шпилі будівлі на Котельничеській набережній в кольори українського прапора, не знайомі з руфери Мустангом. Про це перед початком судового засідання заявила адвокат підсудних.

Нагадаємо, п'ятеро росіян знаходяться під арештом за "вандалізм і хуліганство за політичними мотивами" після того, як зірка над однією з московських висоток була пофарбована у синьо-жовті кольори.

Хоча український руфер Мустанг одразу ж зізнався у вчиненні цієї акції та передав слідству відео, де видно, що фарбував зірку він один, російські парашутисти продовжують перебувати під слідством.