Виконавець різко висловився про концерти українських зірок в РФ, передає Корупція.Інфо

Популярне: Без цього він помре: ЗМІ показали, що носить під піджаком Петро Порошенко і це не бронежилет

Відомий український співак Павло Зібров вважає, що його колеги по сцені не можуть розраховувати на концерти в Україні після того, як зорієнтували свою діяльність на Росію.

Зокрема, він говорив про скандальні концерти Ані Лорак в інтерв'ю "Обозревателю".

"Хай ця публіка поїде в Рязань і слухає Ані Лорак, немає питань. Сяде на електричку і поїде в Курськ, Рязань і там послухає її. Я можу сказати, що однією ж*опою на двох стільцях не усядетесь, хлопці. Що тут говорити. Не зможете ви однією дупою сидіти і там, і тут", – сказав Зібров.

За його словами, ймовірність того, що опальні українські зірки ризикнуть дати "сольник" у Києві чи інших містах, зараз дуже мала.

"На одну пісню приїхати – це одне. Але сольний концерт ніхто не дасть провести. Ані Лорак давно не було, і вона хотіла спробувати. Подивитися реакцію суспільства. Це – пробний камінь вона і побачила, що певна публіка чекає її, хоче бачити", – говорить він.

Нагадаємо, що Ані Лорак "таємно" виступила в Києві вперше за три роки. Лорак, яка живе і гастролює в Росії, приїхала в Київ і заспівала пісню "Ти ще любиш" на концерті в честь 15-річчя FREEDOM BALLET. Захід відбувся 14 листопада у палаці "Україна".

Раніше Зібров прокоментував виступи легендарної співачки Софії Ротару в Росії.

"Мені здається, що Софія Ротару – не українська співачка.  Асоціацію з Україною я не бачу. Вона з Радянського Союзу. Ось так вона увійшла в історію, як і Кобзон, як можна сказати про нього? Він російський виконавець? У Молдові її вважають молдавської співачкою, тому що вона молдаванка. Важко щось сказати про Софію Михайлівну. Хоча, вона носить високе звання Героя України. Це мене дивує – Герой України і виступає на території Росії", – вважає співак.