У Кодимі затриманий 39-річний чоловік, підозрюваний у вбивстві. Злочинець посварився з жінкою під час застілля.

Як повідомили в прес-службі ГУНП в Одеській області, 39-річний чоловік, посварившись з тещею свого брата під час застілля, надів їй на голову мішок і кинув у колодязь.

Свідком цього був зять жінки, але допомогти він не зміг через те, що був дуже п’яний. Правоохоронці, яким повідомили про подію, дістали тіло 53-річної жінки з колодязя. Згідно з висновком судмедексперта, причина смерті – утоплення. Підозрюваного поліцейські розшукали на залізничному вокзалі в місті Кодима і затримали.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 29 липня в селі Русаки Київської області загинуло троє працівників комунальної служби, які проводили ремонтні роботи в одному з колодязів.

По прибуттю на місце НП рятувальники встановили, що в одному з колодязів Іванківського комунального управління водного господарства знаходяться троє працівників КП ІКУВГ, які проводили там планові роботи по заміні засувки. Всі троє перебували без свідомості.

Рятувальники в апаратах захисту дихання спустились в колодязь за потерпілими. Коли підняли першого чоловіка 1986 року народження, медики констатували його смерть на місці.