Рано вранці 6 грудня на лінію «103» Києва повідомили, що недалеко від станції метро «Оболонь» на зупинці громадського транспорту сидить закривавлена ​​дівчина.

Вона не була рада приїзду лікарів, а в руках у неї був ніж.

На допомогу медикам направили екіпаж патрульних, так як дівчина обіцяла вставити ніж собі в серце і вбити лікарів, – передає місцеве видання. Коли приїхали поліцейські, то закривавлений ніж лежав уже поруч.

Патрульні розговорили постраждалу, дівчина розповіла, що тілесні ушкодження вона завдала собі сама. Також вона стверджувала, що намагалася таким чином покінчити життя самогубством. Після діалогу медики надали першу допомогу дівчині і госпіталізували її до лікарні.Попередньо встановлено, у неї різана рана руки і колоті рани в районі серця. Деталі того, що сталося з’ясовуватимуть правоохоронці.

Нагадуємо, в Києві чоловік на побаченні жорстко пригрозив дівчині. Жінка звернулася в поліцію вночі 6 грудня, запевнивши, що бачила труп жінки.

Коли прибули правоохоронці, інформація підтвердилася. В одній з квартир на 14 поверсі в коморі знаходилося тіло з пакетом на голові, а шия була обмотана шарфом. Воно було заховано серед речей. З’ясувалося, що це 82-річна власниця квартири.

Заявниця розповіла, що після знайомства через Інтернет чоловік привів її в квартиру. Там він почав погрожувати і показав труп. Жінці вдалося втекти і дістатися додому.