Народного депутата зі “Слуги народу” Миколу Тищенка таки покарали у фракції – за вечірку під час локдауну. Її політик влаштував до дня народження своєї дружини ще місяць тому – у квітні.

Тищенку оголосили офіційну догану. Щонайменше, так стверджує голова фракції “слуг” Давид Арахамія.

Чи зазнав Микола Тищенко бодай якогось покарання за те, що організував у квітні вечірку під час локдауну в день народження дружини? На це питання відповів журналістам очільник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

“Так. Було одноголосно проголосовано за рішення офіційно винести йому догану”, – сказав він.

“Радіо Свобода” цю ж інформацію підтвердили інші народні депутати з монобільшості – Олександр Качура та Євгенія Кравчук.

При цьому, вказує видання, Тищенко зберігає свої внутрішньопартійні посади і залишається заступником голови фракції у парламенті.

Як з’ясували журналісти програми «Схеми», Тищенко 18 квітня влаштував вечірку з нагоди дня народження своєї дружини — попри те, що у столиці запроваджено карантинні обмеження. Святкування тривало понад п’ять годин у готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv, на заході можна було побачити бізнесменів та політиків.

За даними «Схем», святкування відбувалось у зоні Fairmont Gold Lounge — ексклюзивній клубній зоні готелю. Дружина Тищенка Алла Барановська в запрошеннях нагадувала, аби гості не публікували фото з заходу того ж дня та не позначали локацію.

Після вечірки Тищенко заявив, що не порушував правил карантину, оскільки захід нібито відбувався в готельному номері. Однак вибачився перед українцями: «З огляду на позиції суспільної моралі, я цілком визнаю, що така ситуація могла обурити українське суспільство. Тому щиро прошу вибачення».

Згодом депутати від «Слуги Народу» вирішили, що за вечірку під час карантину депутат Микола Тищенко має сплатити «максимальний штраф, передбачений законодавством».

Однак після цього глава «Держпродспоживслужби» Києва Олег Рубан зазначив, що штраф за вечірку під час локдауну платитиме адміністрація ресторану та готелю, де відбулося святкування. А от сам Тищенко може відповідати «тільки як людина».

Зазначимо, що Президент Володимир Зеленський розповів, що Микола Тищенко повинен самостійно нести відповідальність за свої кроки.

Про це він повідомив під час пресконференції 20 травня. 

“Щодо Миколи Тищенка – так, він є депутатом від партії “Слуга народу”. Мені дійсно соромно за деякі його кроки. Він був не правий. І вважаю, він повинен це розуміти. Він доросла людина, повинен сам нести відповідальність за те, що відбувається. Партія розглядала його питання, дали Миколі Тищенку шанс, тому що я знаю, що у нього є і інші сторони”, – сказав президент України. 

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.