Трамп заявив, що нібито не знає подробиці поданої на нього скарги

Президент США Дональд Трамп прокоментував інформацію про те, що співробітник розвідки подав на нього скаргу через розмови з президентом України Володимиром Зеленським. Про це він заявив журналістам, передає CNN.

Зокрема, Трамп заявив, що не знає, чи стосується подана на нього скарга контактів із Зеленським.

“Я дійсно не знаю”, – підкреслив Трамп.

Відзначимо, мова йде про публікації The Washington Post і The New York Times про те, що дана ситуація стосується переговорів Трампа із Зеленським.

Нагадаємо, раніше Адміністрація президента США відмовилася надати інформацію Конгресу про скаргу, яка була подана співробітником розвідки щодо Трампа. Відомо, що вона стосувалася приватної розмови президента США з “іноземним лідером”.

До цього адвокат американського лідера Рудольф Джуліані визнав факт того, що просив владу України провести розслідування щодо Джо Байдена. На початку місяця в США почалося розслідування щодо можливого тиску з боку Трампа на Зеленського. Нібито президент США вимагав продовжити розслідування щодо сина Джо Байдена Хантера, який був членом правління газової компанії Burisma. Передбачається, що він ухилявся від сплати податків.