Ймовірний кандидат у президенти США від Республіканської партії, Дональд Трамп, виступив на політичному мітингу в аеропорту Дейтона.

У своєму виступі Трамп згадав президента України Володимира Зеленського, назвавши його «видатним продавцем».

«Зеленський — найбільший продавець. Щоразу їде зі США з 50-60 мільярдами доларів. Мені такого ніколи не вдавалося. Він кращий продавець, ніж я. Ми повинні дати їм у борг, і якщо їм раптом вдасться перемогти, вони нам повернуть гроші», — сказав Трамп.

Тим часом президент США Джо Байден під час щорічної неформальної зустрічі з журналістами у Вашингтоні пожартував про власний вік і витривалість, а також висміяв республіканців у Конгресі та свого суперника на виборах 2024 року Дональда Трампа, це певно була відповідь на слова Трампа про Зеленського. Про це пише Wall Street Journal.

«Один кандидат занадто старий і психічно непридатний, щоб бути президентом. Інший хлопець — це я», — сказав Байден у своїй промові на щорічній вечері Gridiron Club, де були присутні провідні медіа та політичні діячі.

Згадуючи свою нещодавню промову «Про стан держави», 81-річний президент сказав: «Навіть преса має визнати, що я розгромив це. Очікування були настільки низькими, що я просто мав з’явитися і згадати, хто такий президент».

Він також висміяв проблеми республіканців у Палаті представників, пов’язані з обранням і утриманням лідерів: «Сьогодні ввечері республіканці збиралися показати сценку. Але в них не було гучномовця».

Водночас у рік виборів промова Байдена містила й серйозніші розділи, торкаючись тем, на яких він зосереджувався під час передвиборчої кампанії.