Про це повідомила Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, передає Корупція Інфо

Про те, що оголошений конкурс антикорупційних проектів серед громадських організацій Харківщини на отримання гранту від Посольства США в Україні, на Міжнародній інноваційному форумі доповіла Марі Йованович.

Також вона висловила впевненість, що Міжнародний форум відкриє нові можливості для українсько-американського бізнесу.

«Майже рік тому Харків став першим і єдиним регіоном України, який відкрив своє представництво у Вашингтоні. Ігор Райнін і Юлія Світлична успішно очолили першу торгову місію в США, – сказала Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні. – Ми сподіваємося і на подальше глибоке економічне співробітництво і партнерство. Сподіваємося, що сьогодні будуть закладені нові зв'язки між харківськими та американськими компаніями, представники яких приїхали на цей форум ».

Марі Йованович зазначила впровадження нової системи декларування для чиновників і системи електронних закупівель Prozorro, і що Харків є лідером в Україні щодо її впровадження.

Також М. Йовович привела в приклад благотворного співробітництва підписаний меморандум про взаєморозуміння, спрямований на зміцнення інвестиційних зв'язків, розширення співробітництва в науково-технічне і гуманітарно-соціальному секторах.

Через агентство міжнародного розвитку США надали 10 млн доларів для допомоги переселенцям і зміцнення системи охорони здоров'я. Крім того, пані посол відзначила співпрацю з Харківською облдержадміністрацією у розвитку центрів адміністративних послуг.

Найближчим часом буде запущений новий проект на допомогу малому та середньому бізнесу і нова програма, яка з'явилася завдяки постійній співпраці з Юлією Світличної.

«Наша тісна співпраця з Ігорем Райнін і Юлією Світличної допоможе Харківської області стати більш процвітаючим регіоном», – заявила Марі Йованович.