Максим Микитась, обвинувачений в корупції власник компанії Укрбуд, дав свідчення на співучасника злочину – колишнього юриста Укрбуду Олега Татарова, нині – заступника голови Офісу президента, вони обидва фігуранти однієї справи, пише журналіст Юрій Бутусов у Фейсбук.

Ось фотографії, які показують наскільки близькі були Микитась та Татаров – вони разом сім’ями проводили кожен Новий рік. Ось на фото Микитась та Татаров зустрічають 2016 рік на Кубі. 2019 й вони зустрічали в Мексиці. Все робили разом, а сидить чомусь тільки один.

І сьогодні Татаров почав пресувати Микитася, використовуючи свої зв’язки в Нацполіціі. Адже найближчий друг, земляк, співавтор наукових публікацій Татарова – начальник Головного слідчого управління Нацполіціі Цуцкірідзе.

Микитася Шевченківський суд посадив під арешт 31 грудня в 22.30 вечора! А в ніч з 4 на 5 січня Микитасю не дали спати – його вивезли з ізолятора тимчасового утримання МВС, возили всю ніч і потім вранці повернули в камеру. Татаров робить все, щоб залякати Микитася, змусити його відмовитися від показань до НАБУ. Змусити приховати, що вони з Микитасем були дуже близькі, що все робили разом, що саме Татаров забезпечував «дах», фальсифікацію експертиз у кримінальних справах, обіцяв «відмазати» від будь-яких проблем, і тому раніше вони разом зустрічали Новий рік в теплих краях.

Тепер Татаров отримав «дах» в ОП, його подільник Цуцкірідзе – в МВС, і вони кошмарять будь-кого, хто намагається викрити це мафіозне угруповання.

Одночасно призначений Татаровим через Офіс президента виконуючий обов’язки глави Держбюро розслідувань Олексій Сухачов відкрив справу про нібито незаконне висунення підозри Татарову! Тобто Татарів збирається засудити детективів і прокурорів, які цього продажного і аморального афериста, вирішили залучити до відповідальності. Офіс президента – тепер теж частина мафіозного угрупування Татарова. Татаров знову знайшов собі тепле місце – думаю, що зіллє він нинішніх заступників також як намагається знищити Микитася.

Максим Микитась, обвиняемый в коррупции владелец компании Укрбуд, дал показания на соучастника преступления – бывшего…

Опубликовано Юрием Бутусовым Вторник, 5 января 2021 г.

Вражаюче, звичайно, що таке беззаконня і свавілля не привертає уваги нашого суспільства і відверті шахраї порушують все і вся, і спокійно відпочивають в держрезиденції за рахунок платників податків і пишуть усяку нісенітницю про рейтинги …

Коли ми запитуємо себе – а чому ми так погано живемо, чому у нас закон не працює? Ми повинні дивитися на це фото, де один підозрюваний у в’язниці, а другий під захистом президента відпочиває в резиденції. Це ми їм дозволяємо творити беззаконня, це ми клоуни, це з нас вони сміються.