Мешканці Вишнівки кілька разів перекривали трасу, домагаючись об`єктивного розслідування, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вже зовсім подуріли”: Депутатам, у яких немає свого житла, даватимуть більше грошей на орендоване. Ці суми приголомшують!

Експерт-криміналіст Наталія Костильова, яка проводить власне розслідування загибелі 17-річної дівчинки у Вишнівці на Тернопільщині, на своїй сторінці у Fаcebook оприлюднила цікаві факти з біографії вбитої Іринки.

«Піднявши документи по загиблій дівчинці Ірині Мукоїді, ми натрапили на цікаву інформацію. Виявляється, опікунство над дівчинкою Ольга Яремчук оформила лише три роки тому. Свідки говорять: «Це вона зробила для того, аби її чоловіка Івана не забрали в АТО, адже тих, у кого троє неповнолітніх дітей, не беруть.

Рідний батько дівчинки спілкувався із нею до 14 років і допомагав матеріально. А потім його просто без згоди і повідомлення позбавили батьківських прав.

Ось така історія, немов з притчі про царя Соломона», – написала Наталія.

Також вона стверджує, що на журналістів, котрі оприлюднюють будь-яку інформацію «не таку, як треба», чинять тиск правоохоронці.

«З огляду на це, збаразька газета «Народне Слово» повідомила, що змушена перевести спілкування з поліцейськими виключно в офіційну площину», – додала експерт.

Також Костильова ставить під сумнів, що Іринку вбили на тому ж місці, де й знайшли тіло. Як доказ додає фото з місця трагедії та зауважує, що не помітити там його було неможливо.