Нардепам будуть виплачувати близько 20 тисяч гривень в якості компенсації Народним депутатам, які не мають власного житла в Києві, збільшать розмір компенсації за орендоване. 

З осені цього року, замість колишніх 460 гривень, народним обранцям виплачуватимуть 650 гривень на добу. 

Популярне: “Його бджоли покусали?”: Віктор Ющенко зробив гучну заяву про своє президенство. Таким його ви ще не бачили!

Таке рішення прийняв комітет Верховної Ради з питань регламенту та організації роботи парламенту, передає телеканал "Україна". 

Таким чином, в місяць сума виплати складе близько 20 тисяч. У комітеті переконані, що виплата 460 гривень у день, яка була встановлена три роки тому, не відповідає сьогоднішнім цінами на послуги. За 20 тисяч гривень в місяць в столиці можна зняти трикімнатну квартиру з євроремонтом в гарному районі. Подобово за 650 гривень можна знайти двокімнатну квартиру без ремонту в одному зі спальних районів столиці. 

Також можна проживати в готельному номері. Більшість нардепів обирає готель "Київ", через дорогу від Верховної Ради. Кімната тут коштує тисячу гривень, однак парламентарям віддають вдвічі дешевше. При цьому умови готелю задовольняють не всіх. 

В минулому році звернулися за компенсацією 186 депутатів, 119 з яких – згідно з електронними деклараціями – мають мільйонні статки. Депутатська оренда коштувала державному бюджету 29 млн 203 тис. гривень.